gopay

O nás

 

Jsme česká společnost Medicalem zaměřující se na prodej zdravotnického, masážního vybavení a zařízení pro beauty salóny. Dodáváme kvalitní výrobky ze Skandinávie, Německa, Španělska a také z České republiky.
Jsme partnerem významných zahraničních společností, které se specializují na zdravotnické a masážní vybavení. Naši partneři splňují veškeré evropské normy a patří mezi evropskou špičku.

Medicalem Medicalem Medicalem Medicalem Medicalem

 


Lojer Lojer Finská zdravotnická firma sídlící v Sastamale. Kooperuje s dalšími společnostmi z celé Skandinávie. Vyrábí hlavně terapeutická lehátka různého využití, ošetřovatelská lůžka a další nemocniční vybavení. Jsme výhradním dovozcem pro ČR a SR.

BestMassage Best Massage International Americká firma původem z Chicaga má hlavní zastoupení pro evropský trh v Německu (Rastatt u Karlsruhe). Specializuje se na masážní lehátka a příslušenství k masážím. Jsme výhradním dovozcem pro ČR a SR.

Beautek Beautek GMBH Německá firma sídlící v Brilonu poblíž Dortmundu, která vyrábí vybavení pro salóny krásy (kadeřnictví, kosmetika, pedikůra a tatoo), wellness produkty a masážní vybavení. Jsme výhradním dovozcem pro ČR a SR.

 

 

Quirumed Quirumed S.L. Finsko-španělská firma sídlící ve Valencii specializující se na výrobky pro zdravotnictví, masáže a výzkum nových technologií v tomto oboru.

 

Medicalem představuje kvalitu.

V současné době jsme otevřeli showroom v České Kamenici u Děčína, kde vystavujeme a provádíme ukázky jednotlivých lehátek a jejich příslušenství.

Medicalem Medicalem Medicalem Medicalem Medicalem
 

 


Těšíme se na Vaši návštěvu.
Za firmu Medicalem, Mgr. Jan Mareš

 

Přihlášení nebo registrace zákazníka lock
Nedaří se vám přihlásit ke svému účtu
Partneři:
Lojer Quirumed Beautek BestMassage
Medicalem.cz váš dodavatel zdravotnického a masérského vybavení